shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID ATLO-501B/BK
Štandard: MIFARE S50 13.56 MHz, Unique EM 125kHz ; Kompatibilita: EM4100/4102, MF1k ; Vybrané vlastnosti: Dosah ~ 10 mm ; Farba: Čierny ;
1,61 €
S DPH
Dual proximity keyfob compatible with MIFARE - 13.56 MHz and Unique EM 125kHz standards
| Štandard: | MIFARE S50 13.56 MHz, Unique EM 125kHz |
| Kompatibilita: | EM4100/4102, MF1k |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | 64 bit |
| Vybrané vlastnosti: | Dosah ~ 10 mm |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| Rozmery: | 40 x 32 x 3.8 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |

