shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NASTAVITEĽNÁ POLICA P19R/350/B-L
Výška: 1 U ; Montáž: štvorbodové ; Nosnosť: 20 kg ; Hlavné vlastnosti: Rozstup montážnych koľajníc : min. 350 mm, max. 430 mm ;
18,03 €
S DPH
Nastaviteľná pokrievka do skrine RACK 19", určená na montáž zariadení nemajúcich kryt prispôsobený na montáž v RACK skriniach
| Šírka: | 19 " |
| Výška: | 1 U |
| Montáž: | štvorbodové |
| Použitie: | RACK 19" |
| Nosnosť: | 20 kg |
| Hlavné vlastnosti: | Rozstup montážnych koľajníc : min. 350 mm, max. 430 mm |
| Rozmery: | 482 x (350 - 430) x 46 mm |
| Hmotnosť: | 2.11 kg |
| Záruka: | 2 roky |
P19R/350/B-L
Skladom
