shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ZÁSUVKA P19SZ-2U/300-L
Zásuvka do skrine RACK 19", chránená zámkou na kľúč;Výška: 2 U ; Montáž: štvorbodové ; Nosnosť: 30 kg ; Hĺbka: 360 mm ;
43,85 €
S DPH
Zásuvka do skrine RACK 19", chránená zámkou na kľúč
Polica P19SZ-2U/300-L môže slúžiť na uloženie dokumentov alebo drobného náradia vo vnútri RACK skrine
Inštalovaná zámka účinne chráni obsah zásuvky pred prístupom nepovolaných osôb
| Šírka: | 19 " |
| Výška: | 2 U |
| Montáž: | štvorbodové |
| Nosnosť: | 30 kg |
| Použitie: | RACK 450 mm RACK 600 mm RACK 800 mm |
| Hĺbka: | 360 mm |
| Hlavné vlastnosti: | Polica sa vysúva do vzdialenosti 250 mm voči predným montážnym lištám |
| Rozmery: | 482 x 360 x 88 mm - RACK 19", 2U |
| Hmotnosť: | 5.93 kg |
| Záruka: | 2 roky |
P19SZ-2U/300-L
Skladom
