shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VÝSUVNÁ POLICA P19S/330
Police do skrine RACK 19" určené na montáž zariadení, ktoré nemajú kryty prispôsobené pre montáž v skriniach RACK;Výška: 1 U ; Montáž: štvorbodové ;
33,04 €
S DPH
Police do skrine RACK 19" určené na montáž zariadení, ktoré nemajú kryty prispôsobené pre montáž v skriniach RACK.
| Šírka: | 19 " |
| Výška: | 1 U |
| Montáž: | štvorbodové |
| Použitie: | RACK 600 mm RACK 800 mm |
| Hlavné vlastnosti: | Polica sa vysúva do vzdialenosti 230 mm voči predným montážnym lištám |
| Rozmery: | 402 x 330 x 39 mm |
| Hmotnosť: | 4.01 kg |
| Záruka: | 2 roky |
P19S/330
Skladom
