shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PRIEMYSELNÝ SWITCH POE PFS3106-4ET-60-V2 4-PORTOVÝ SFP DAHUA
Porty LAN: 1 x port SFP 100/1000 Base-X - Uplink, 1 x RJ45 10/100/1000 Base-T - Uplink, 3 x RJ45 10/100 Base-T + PoE (802.3af/at), 1 x RJ45 10/100 Base-T + Hi-PoE / PoE (802.3af/at) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 4 Porty LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - 1 Port LAN, 100 / 1000 Mbps - port SFP ; Maximálny celkový výkon: 60 W ;
94,70 €
S DPH
Switch PFS3106-4ET-60-V2 bol navrhnutý na veľké toky video dát v monitorovacích sieťach CCTV IP
Zariadenia tohto typu môžu byť používané v inštaláciách realizovaných v priemyselných objektoch za nepriaznivých podmienok, ako je vysoká alebo nízka teplota
Pozor! SFP port vyžaduje modul SFP, ktorý máme v našej ponuke
| Porty LAN: | 1 x port SFP 100/1000 Base-X - Uplink, 1 x RJ4510/100/1000 Base-T - Uplink, 3 x RJ4510/100 Base-T+ PoE (802.3af/at), 1 x RJ4510/100 Base-T+ Hi-PoE / PoE (802.3af/at) |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps - 4 Porty LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - 1 Port LAN, 100 / 1000 Mbps - port SFP |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE @ PoE (802.3af/at), 60 W @ High PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Prevádzkové režimy: | Extend On : 250 m, 10 Mbps Extend Off : 100 m, 100 Mbps |
| Vybrané vlastnosti: | Navrhnutý na priemyselné použitie v širokom rozsahu teplôt. Režim napájania PoE : Zariadenie podporuje 8–pinové napájanie Inteligentná správa vychodiskového stupňa výkonu adaptéra ochrana pred atmosférickými výbojmi a rozdiely potenciálov medzi zariadeniami Watchdog PoE / Režim PD Alive – monitorovanie portov, ktoré napájajú zariadenie PoE a automatický reštart odpojením napájania pri detekcii nezodpovedajúceho zariadenia Možnosť pripojenia dvoch zdrojov - redundantné napájanie |
| Certifikáty: | CE, FCC |
| Napájanie: | 53 V DC/ 1.22 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Zostava: | Pripojnica DIN (TS-35) |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| Rozmery: | 150 x 110 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |

