shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SWITCH PoE DS-3E0106HP-E 6-PORTOVÝ Hikvision
Porty LAN: 2 x RJ45 10/100 Base-TX - Uplink, 4 x RJ45 10/100 Base-TX ( 1 x Hi-PoE (802.3af/at/bt) + 3 x PoE (802.3af/at) ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 2 Porty LAN + 4 Porty LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 60 W ;
85,56 €
S DPH
Z dôvodu spoľahlivosti a zaistenia vysokej kvality prenosu je stolný prepínač DS-3E0106HP-E 10/100 Mb/s 4-portový PoE veľmi vhodný pre rozšírenie domácej alebo podnikovej siete
Štyri porty podporujúce funkciu Power over Ethernet (PoE)
Možnosť napájania PoE, zhodne so štandardom 802.3at spraví zariadenie univerzálnejším a menej náročným na inštaláciu
| Porty LAN: | 2 x RJ4510/100 Base-TX - Uplink, 4 x RJ4510/100 Base-TX ( 1 x Hi-PoE (802.3af/at/bt) + 3 x PoE (802.3af/at) ) |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, PoE Max, PoE, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 2 Porty LAN + 4 Porty LAN & PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Prevádzkové režimy: | Extend On : 150 m, 10 Mbps @ Hi-PoE (802.3bt) / 300 m, 10 Mbps @ PoE (802.3af/at) Extend Off : 100 m, 100 Mbps @ Hi-PoE (802.3af/at/bt) |
| Vybrané vlastnosti: | Porty s vysokou prioritou : port 1, 2 Režim napájania PoE : Zariadenie podporuje 8–pinové napájanie |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 48 V DC/ 1.35 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 145 x 71 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301801345 |
| Záruka: | 3 roky |

