shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SWITCH POE APTI-POE0402-60W-V2 4-PORTOVÝ
Porty LAN: 6 x RJ45 ( 4 x IEEE 802.3af ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 2 x Uplink, 10 / 100 Mbps : 4 x Porty LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 60 W ;
32,64 €
S DPH
Vďaka spoľahlivosti a zaisteniu vysokej kvality prenosu predstavuje 4 portový prepínač PoE APTI-POE0402-60W-V2 ideálne riešenie pre použitie v inštaláciách CCTV IP
Pozor%
Zapnutie funkcie Extend spôsobí navýšenie rozsahu PoE na 250m alebo zníženie prenosovej rýchlosti na 10 Mb/s
Zelená dióda pri zásuvke WAN1 signalizuje pripojenie zariadenia na napájanie
| Porty LAN: | 6 x RJ45( 4 x IEEE 802.3af) |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | LAN, WAN, PoE |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 2 x Uplink, 10 / 100 Mbps : 4 x Porty LAN & PoE |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Tabuľka MAC adries: | 1k |
| Vybrané vlastnosti: | 2 x Port Uplink Dosah PoE : 250 m - Režim EXTEND zapnutý Súprava obsahuje úchyty na montáž zariadenia do systému RACK 10" |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| Rozmery: | 200 x 118 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |

