shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
Switch PoE S-64H 6-PORTOVÝ PULSAR
Porty LAN: 4 x RJ45 10/100 Base-TX - PoE (802.3af/at), 2 x RJ45 10/100 Base-TX - Porty Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 4 Porty LAN & PoE, 10 / 100 Mbps - 2 Porty Uplink ; Maximálny celkový výkon: 60 W ; Kryt: Plast, IP56 ;
127,88 €
S DPH
Switch S-64H je určený na napájanie IP kamier pracujúcich v štandarde IEEE 802.3af/at
Zariadenie spolu so zdrojom je uzatvorené v kryte so stupňom krytia IP56
Štyri porty podporujúce funkciu Power over Ethernet (PoE)
| Porty LAN: | 4 x RJ4510/100 Base-TX - PoE (802.3af/at), 2 x RJ4510/100 Base-TX - Porty Uplink |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps - 4 Porty LAN & PoE, 10 / 100 Mbps - 2 Porty Uplink |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Tabuľka MAC adries: | 1k |
| Prevádzkové režimy: | Extend On : 250 m, 10 Mbps @ UTP kat. 5e, 6 Extend Off : 100 m, 100 Mbps @ UTP kat. 5e, 6 |
| Vybrané vlastnosti: | Na kryte sú umiestnené káblové priechodky : 6 ks. Ø 4 ... 8 mm 1 ks. Ø 10 ... 14 mm |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 52 V DC/ 1.15 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Kryt: | Plast, IP56 |
| Hmotnosť: | 1.25 kg |
| Rozmery: | 148 x 240 x 80 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |

