shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
Switch PoE SG-64H 6-PORTOVÝ PULSAR
Porty LAN: 4 x RJ45 10/100/1000 Base-TX - PoE (802.3af/at), 2 x RJ45 10/100/1000 Base-TX - Porty Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 4 Porty LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 Porty Uplink ; Maximálny celkový výkon: 30 W ; Kryt: Plast, IP56 ;
168,37 €
S DPH
Switch SG-64H je určený na napájanie IP kamier pracujúcich v štandarde IEEE 802.3af/at
Zariadenie spolu so zdrojom je uzatvorené v kryte so stupňom krytia IP56
Štyri porty podporujúce funkciu Power over Ethernet (PoE)
| Porty LAN: | 4 x RJ4510/100/1000 Base-TX - PoE (802.3af/at), 2 x RJ4510/100/1000 Base-TX - Porty Uplink |
| Správa: | ![]() |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps - 4 Porty LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 Porty Uplink |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 30 W |
| Tabuľka MAC adries: | 1k |
| Vybrané vlastnosti: | Na kryte sú umiestnené káblové priechodky : 6 ks. Ø 4 ... 8 mm 1 ks. Ø 10 ... 14 mm |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Kryt: | Plast, IP56 |
| Hmotnosť: | 1.33 kg |
| Rozmery: | 146 x 196 x 78 mm |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |

