shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ZAKLAPÁVACIA ZÁSTRČKA N-W/ZAC.CNT-400
Typ konektora: "N" Konektor ; Pripevňovanie prvkov konektora: Zaisťovanie ; Priemer kábla: max. 10.29 mm ; Impedancia: 50 Ω ;
4,12 €
S DPH
| Typ konektora: | "N" Konektor |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Pájkovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 10.29 mm |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Materiál: | Kov |
| Príklad použitia: | CNT-400 |
| Vybrané vlastnosti: | Široké pracovné pásmo Odonosť voči korózii |
| Hmotnosť: | 0.036 kg |
| Záruka: | 2 roky |
N-W/ZAC.CNT-400
Skladom
