shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SVORKOVÁ ZÁSUVKA N-G/ZAC.RG-58
Typ konektora: "N" - zásuvka ; Pripevňovanie prvkov konektora: Zaisťovanie ; Priemer kábla: max. 5.0 mm ;
3,76 €
S DPH
| Typ konektora: | "N" - zásuvka |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Zaisťovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 5.0 mm |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Materiál: | Kov |
| Príklad použitia: | RG-58 |
| Vybrané vlastnosti: | Široké pracovné pásmo Odonosť voči korózii |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Záruka: | 2 roky |
N-G/ZAC.RG-58
Skladom
