shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
UHLOVÁ ZÁSTRČKA LE-50175 230 V 16 A LEGRAND
Menovité napätie: 230 V / 50 Hz ; Maximálne prúdové zaťaženie: 16 A ; Uzemneni ; Elektrický kábel: max. 3 x 1.5 mm² ; Káblové svorky: skrutkové svorky ; Typ zástrčky: CEE 7/7 ;
7,74 €
S DPH
Zástrčka je vybavená inovatívnym pákovým mechanizmom uľahčujúcim vytiahnutie zo zásuvky.
Inovatívny mechanizmus okrem svojho hlavného určenia tiež plní rolu príruby chrániacej kábel pred poškodením na vývode z krytu zástrčky.
| Menovité napätie: | 230 V / 50 Hz |
| Maximálne prúdové zaťaženie: | 16 A |
| Uzemnenie: | ![]() |
| Elektrický kábel: | max. 3 x 1.5 mm² |
| Káblové svorky: | skrutkové svorky |
| Typ zástrčky: | CEE 7/7 |
| Hmotnosť: | 0.056 kg |
| Rozmery: | 43 x 86 x 87 mm |
| Farba: | Biela |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |

