shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
RÝCHLO KONEKTOR S-55H*P100
V balen : 100 ks. Cena za balenie ; Typ konektora: Ø 2.1 / 5.5 mm, Trieda kábla ; Pripevňovanie vodiča: Pružinové svorky ;
46,78 €
S DPH
Rýchlospojka na štandardnú napájaciu zásuvku kamery
Na upevnenie S-55H*P100 stačí obnažiť drôt a zatlačiť ho do pružinových svoriek
| V balení: | 100 ks. Cena za balenie |
| Typ konektora: | Ø 2.1 / 5.5 mm, Trieda kábla |
| Pripevňovanie vodiča: | Pružinové svorky |
| Určenie: | Elektrický kábel |
| Materiál: | PET |
| Príklad použitia: | OMY-2X0.75 K-60 YAP |
| Vybrané vlastnosti: | Veľmi jednoduchá a rýchla montáž |
| Hmotnosť: | 0.007 kg |
| Rozmery: | 42 x 15 x 19 mm |
| Záruka: | 2 roky |
S-55H*P100
Skladom
