shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
RÝCHLO KONEKTOR G-55*P100
V balen : 100 ks. Cena za balenie ; Typ konektora: Ø 2.1 / 5.5 mm Jednoduchá zásuvka ; Pripevňovanie vodiča: Káblové svorky ;
28,02 €
S DPH
Rýchlospojka pre štandardnú zástrčku napájacieho adaptéru
Umožní rýchle predĺženie napájacieho kábla od adaptéra ku kamere bez nutného orezávania svoriek a pájkovania vodičov
| V balení: | 100 ks. Cena za balenie |
| Typ konektora: | Ø 2.1 / 5.5 mm Jednoduchá zásuvka |
| Pripevňovanie vodiča: | Káblové svorky |
| Určenie: | Elektrický kábel |
| Materiál: | PET |
| Príklad použitia: | OMY-2X0.75 K-60 YAP |
| Vybrané vlastnosti: | Veľmi jednoduchá a rýchla montáž |
| Hmotnosť: | 0.008 kg |
| Rozmery: | 38 x 14 x 13 mm |
| Záruka: | 2 roky |
G-55*P100
Skladom
