shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ZÁSTRČKA GT-L*P100
V balen : 100 ks. Cena za balenie ; Typ konektora: Ø 2.1 / 5.5 mm Jednoduchá zásuvka ; Pripevňovanie vodiča: Pájkovanie ; Dĺžka káblu: 0.21 m ;
35,01 €
S DPH
| V balení: | 100 ks. Cena za balenie |
| Typ konektora: | Ø 2.1 / 5.5 mm Jednoduchá zásuvka |
| Pripevňovanie vodiča: | Pájkovanie |
| Dĺžka káblu: | 0.21 m |
| Určenie: | Elektrický kábel |
| Materiál: | PET |
| Príklad použitia: | OMY-2X0.75 K-60 YAP |
| Vybrané vlastnosti: | Prúd : max. 500 mA |
| Hmotnosť: | 0.020 kg |
| Záruka: | 2 roky |
GT-L*P100
Skladom
