shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ZÁSUVKA IEC IEC-G/SKR-113
Typ konektora: IEC Zásuvka ; Pripevňovanie prvkov konektora: Krútenie ; Priemer kábla: max. 7.5 mm ;
1,46 €
S DPH
Patentovaná konštrukcia založená na technike "Self-Install" zaisťuje profesionálne a predevšetkým stále spojenie.
Celá operácia nezaberie viac než niekoľko sekúnd.
Pravidelne inštalovaný konektor je prakticky nerozložiteľný, je však možné jeho rozskrutkovanie a opätovná montáž.
| Typ konektora: | IEC Zásuvka |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Krútenie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Skrutkovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Lisovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer dialektrika: | min. 4.9 mm max. 5.1 mm |
| Priemer kábla: | max. 7.5 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Kov / PET |
| Vodotesnosť: | ![]() |
| Príklad použitia: | RG-6 HFEK Triset-113 |
| Vybrané vlastnosti: | Veľmi jednoduchá a rýchla montáž Odonosť voči korózii |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| Rozmery: | Ø 14 x 38 mm |
| Záruka: | 2 roky |
IEC-G/SKR-113
Skladom

