shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ZÁSUVKA IEC IEC-GK/SKR-113
Typ konektora: IEC Rohová zásuvka ; Pripevňovanie prvkov konektora: Krútenie ; Priemer kábla: max. 7.5 mm ;
3,08 €
S DPH
Patentovaná konštrukcia založená na technike "Self-Install" zaisťuje profesionálne a predevšetkým stále spojenie
Celá operácia nezaberie viac než niekoľko sekúnd
Pravidelne inštalovaný konektor je prakticky nerozložiteľný, je však možné jeho rozskrutkovanie a opätovná montáž
| Typ konektora: | IEC Rohová zásuvka |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Krútenie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Skrutkovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Lisovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer dialektrika: | min. 4.9 mm max. 5.1 mm |
| Priemer kábla: | max. 7.5 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Kov / PET |
| Vodotesnosť: | ![]() |
| Príklad použitia: | RG6 HFEK Triset113 |
| Vybrané vlastnosti: | Veľmi jednoduchá a rýchla montáž Odonosť voči korózii |
| Hmotnosť: | 0.023 kg |
| Rozmery: | 39 x 23 x 14 mm |
| Záruka: | 2 roky |
IEC-GK/SKR-113
Skladom

