shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ZÁSTRČKA JACK-G/3.5/S/MET
Typ konektora: JACK Zásuvka Ø 3.5 mm STEREO ; Pripevňovanie prvkov konektora: Krútenie ; Určenie: Koncentrický kábel ;
0,77 €
S DPH
| Typ konektora: | JACK Zásuvka Ø 3.5 mm STEREO |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Krútenie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Pájkovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Materiál: | Kov |
| Vybrané vlastnosti: | Solídne prevedenie |
| Hmotnosť: | 0.022 kg |
| Rozmery: | Ø 15 x 70 mm |
| Záruka: | 2 roky |
JACK-G/3.5/S/MET
Skladom
