shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VŠESMEROVÁ ANTÉNA MTAO-LTE-5D-SQ mANT LTE 5o MIKROTIK
Rozsah frekvencie: 699 ... 2690 MHz ; Konektor: 2 x Zásuvka SMA ; Zosilenie : 5 dBi ;
23,19 €
S DPH
Anténa MTAO-LTE-5D-SQ bola špeciálne navrhnutá pre služby prístupu na internet v sieti LTE
Pripojenie antény k modemu umožňuje výrazné zvýšenie rýchlosti prenosu vďaka zvýšeniu úrovne signálu
Len duálna anténa zaistí správnu činnosť a najlepšie výsledky LTE
| Rozsah frekvencie: | 699 ... 2690 MHz |
| Konektor: | 2 x Zásuvka SMA |
| Zosilenie : | 5 dBi |
| Polarizácia: | Zvislá / Vodorovná |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 360 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 360 ° |
| Vybrané vlastnosti: | Priemer stožiaru Ø 25 ... 70 mm Vysoká odolnosť voči vetru a atmosférickým podmienkam |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 129 x 129 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | MikroTik |
| Záruka: | 2 roky |
