shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
VŠESMEROVÁ ANTÉNA ATK-D2/SMA
Rozsah frekvencie: 806 ... 960 MHz 1710 ... 2500 MHz ; Konektor: SMA-RP Konektor ; Zosilenie : max. 3 dB ;
19,46 €
S DPH
ATK-D2/SMA interiérová všesmerová anténa používaná pre distribúciu zosileného signálu zo zosiľovača GSM.
Kompaktný a zaoblený tvar spôsobuje, že anténa splýva s okolím.
Pokiaľ je zosilovač GSM inštalovaný na veľkom objekte, môžu byť pre zvýšenie dosahu zosileného signálu GSM použitých niekoľko interiérových antén.
| Rozsah frekvencie: | 806 ... 960 MHz 1710 ... 2500 MHz |
| Konektor: | SMA-RP Konektor |
| Zosilenie : | max. 3 dB |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Polarizácia: | Zvislá |
| Vybrané vlastnosti: | Malé rozmery |
| Hmotnosť: | 0.150 kg |
| Rozmery: | Ø 165 x 94 mm |
| Záruka: | 2 roky |
ATK-D2/SMA
Skladom
