shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
PANELOVÁ ANTÉNA ATK-KPV/LTE-7/10 GSM/DCS/UMTS/WLAN/LTE
Rozsah frekvencie: 698 MHz ... 960 MHz, 1700 MHz ... 2700 MHz ; Zosilenie : 9 dBi @ 698 MHz ... 960 MHz, 10 dBi @ 1700 MHz ... 2700 MHz ; Konektory: Zásuvka N ; Vybrané vlastnosti: Dĺžky káblu - 0.3 m, Veľmi jednoduchá a rýchla montáž ; Rozmery: 210 x 180 x 44 mm ;
26,13 €
S DPH
Smerová anténa je navrhnutá na pripevnenie v exteriéroch i interiéroch, je určená na príjem a vysielanie signálov LTE/GSM/3G a tiež na použitie s GSM zosilňovačom.
Anténa skvelo rieši problémy nedostatočnej úrovne signálu, ku ktorým často dochádza v prípade modemov/zariadení so zabudovanými anténami.
| Rozsah frekvencie: | 698 MHz ... 960 MHz, 1700 MHz ... 2700 MHz |
| Zosilenie : | 9 dBi@ 698 MHz ... 960 MHz, 10 dBi@ 1700 MHz ... 2700 MHz |
| Konektory: | Zásuvka N |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 60 ° ... 70 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 45 ° ... 55 ° |
| Polarizácia: | Zvislá |
| VSWR: | < 1.5 |
| Vybrané vlastnosti: | Dĺžky káblu - 0.3 m, Veľmi jednoduchá a rýchla montáž |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Rozmery: | 210 x 180 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | Trans Data |
| Záruka: | 2 roky |
