shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
SMEROVÁ ANTÉNA ATK-20/850-960 GSM
Rozsah frekvencie: 850 ... 960 MHz ; Zosilenie : max. 16.5 dB ;
21,53 €
S DPH
Anténa s integrovaným balunom.
Niektoré časti antény sú vyrobené z hliníka, oceľové konštrukčné prvky sú galvanizované.
50 Ω koaxiálny kábel musí byť pripájaný k impedančnému transformátoru v súlade s priloženým manuálom..
Kábel nie je súčasťou sady a je nutné ho dokúpiť..
| Rozsah frekvencie: | 850 ... 960 MHz GSM |
| Konektor: | ![]() |
| Zosilenie : | max. 16.5 dB |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Polarizácia: | Zvislá |
| Vybrané vlastnosti: | Počet prvkov : 20 |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| Rozmery: | 1700 mm |
| Záruka: | 2 roky |
ATK-20/850-960
Skladom

