shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA ATLO-R-401
Exteriérová čítačka bezkontaktných kariet a kľúčeniek;Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 8 cm ; Kryt: Plastová ;
23,86 €
S DPH
Exteriérová čítačka bezkontaktných kariet a kľúčeniek.
Zariadenie je veľmi malých rozmerov.
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 8 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Komunikácia: | Wiegand 26bit |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC± 10% |
| Maximálny odber prúdu: | 40 mA |
| Prevádzková teplota: | -45 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP68 |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 42 x 82 x 16 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 3 roky |

