shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR ZAPLAVENIA ARD912-W2(868D) DAHUA
Detektor ARD912-W2(868D) je určený na detekovanie prítomnosti vody v priestoroch ohrozených zatopením pomocou pripojenej sondy;Detekcia: Voda ; Poplachová signalizácia: LED indikátor, Signál do poplachovej centrály ; Rozsah frekvencie: 868.0 ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1200 m ;
44,76 €
S DPH
Detektor ARD912-W2(868D) je určený na detekovanie prítomnosti vody v priestoroch ohrozených zatopením pomocou pripojenej sondy
ARD912-W2(868D) spolupracuje so zariadeniami kompatibilnými s bezdrôtovým systémom DAHUA
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA |
| Detekcia: | Voda |
| Poplachová signalizácia: | LED indikátor, Signál do poplachovej centrály |
| Rozsah frekvencie: | 868.0 ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1200 m |
| Vstupy alarmu: | ![]() |
| Napájanie: | 1 x batéria CR123A 3 V (súčasťou balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 3 roky |
| Spotreba prúdu: | max. 48 mA |
| Vybrané vlastnosti: | detekcia prítomnosti vody v priestoroch, kde hrozí riziko úniku Digitálny senzor Obojsmerná komunikácia Šifrovanie dát AES-128 Ochrana pred rušením pomocou preskakovania frekvencií zaisťuje spoľahlivý prenos Vzdialená správa Regulácia citlivosti Aktualizácia softvéru prostredníctvom cloudu Poplach vybitej batérie Meranie teploty / ochrana proti prehriatiu Tlačidlo ON/OFF LED indikátor Index of Protection: IPX5 |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.13 kg (celkom) |
| Rozmery: | Ø 85 x 29 mm (Vysielač) Ø 85 x 20 mm (Sonda) 1 m (dĺžka kábla) |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |

