shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÝ SENZOR SÚMRAKU A TEPLOTY ADD-200 ABAX2 SATEL
Spolupráca: ABAX2 ; Frekvenčné pásmo: 868 MHz ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ; Farba: Biela ;
61,50 €
S DPH
Senzor odhaľuje zmenu intenzity osvetlenia (súmrakový senzor) a zmeny teploty (teplotný senzor).
spolupracuje so zariadeniami kompatibilnými s bezdrôtovým systémom ABAX2.
| Spolupráca: | ABAX2 |
| Poplachová signalizácia: | Signál do poplachovej centrály |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | <= 2000 m @ ACU-220, <= 1600 m @ ACU-280 |
| Batéria: | CR123A 3 V - 3.0 V (súčasť balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 2 roky |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | III |
| Vybrané vlastnosti: | Prevádzkové režimy :
|
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 58 x 115 x 34 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
ADD-200
Skladom
