shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR ZAPLAVENIA AX PRO DS-PDWL-E-WE Hikvision
Detektor DS-PDWL-E-WE je určený na detekovanie prítomnosti vody v priestoroch ohrozených zatopením pomocou pripojenej sondy;Detekcia: Voda ; Poplachová signalizácia: LED indikátor, Signál do poplachovej centrály ; Rozsah frekvencie: 868 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1200 m ;
85,25 €
S DPH
Detektor DS-PDWL-E-WE je určený na detekovanie prítomnosti vody v priestoroch ohrozených zatopením pomocou pripojenej sondy
DS-PDWL-E-WE spolupracuje so zariadeniami kompatibilnými s bezdrôtovým systémom HIKVISION AX PRO
| Spolupráca: | HIKVISION AX PRO |
| Detekcia: | Voda |
| Poplachová signalizácia: | LED indikátor : Farba - modrý, Signál do poplachovej centrály |
| Rozsah frekvencie: | 868 MHz - Tri-X Wireless |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1200 m |
| Vstupy alarmu: | ![]() |
| Napájanie: | 1 x batéria CR2450 3 V (súčasťou balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 3 roky |
| Spotreba prúdu: | max. 50 mA |
| Vybrané vlastnosti: | detekcia prítomnosti vody v priestoroch, kde hrozí riziko úniku Digitálny senzor Indikátor signálu Obojsmerná komunikácia Šifrovanie dát AES 128-bit Ochrana pred rušením pomocou preskakovania frekvencií zaisťuje spoľahlivý prenos Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, odobratie z miesta upevnenia Vzdialená správa Index of Protection: IP66 |
| Environmentálna trieda: | II |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | 62 x 62 x 15 mm 3 m (dĺžka kábla) |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 314300106 |
| Záruka: | 3 roky |
DS-PDWL-E-WE
Na objednávku

