shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÝ UNIVERZÁLNY SENZOR AXD-200-BR ABAX/ABAX2 SATEL
Spolupráca: ABAX/ABAX2 ; Frekvenčné pásmo: 868 MHz ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ~ 500 m @ ABAX, ~ 2000 m @ ABAX2 ; Farba: Hnedá ;
65,77 €
S DPH
Bezdrôtový senzor môže pracovať v jednom zo 7 režimov, vďaka čomu je zariadenie nesmierne univerzálne.
Zariadenie možno konfigurovať podľa potrieb: ako dvojkanálový magnetický senzor, magnetický senzor so žalúziovým vstupom (na káblový senzor), detektor otrasov s jazýčkovým spínačom, senzor zmeny polohy predmetu, senzor teploty alebo senzor zaplavenia vodou (vyžaduje vonkajšiu sondu FPX-1 – dostupná samostatne).
spolupracuje so zariadeniami kompatibilnými s bezdrôtovým systémom ABAX/ABAX2.
| Spolupráca: | ABAX/ABAX2 |
| Poplachová signalizácia: | Signál do poplachovej centrály |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | ~ 500 m @ ABAX, ~ 2000 m @ ABAX2 |
| Batéria: | CR123A 3 V - 3.0 V (súčasť balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 2 roky |
| Vybrané vlastnosti: | Prevádzkové režimy :
|
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Farba: | Hnedá |
| Hmotnosť: | 0.023 kg |
| Rozmery: | 20 x 102 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
AXD-200-BR
Skladom
