shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÝ DETEKTOR ZAPLAVENIA ARD912-W2(868) DAHUA
Detekcia: Voda ; Poplachová signalizácia: LED indikátor, Signál do poplachovej centrály ; Rozsah frekvencie: 868.0 ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 1200 m ;
42,63 €
S DPH
Senzor ARD912-W2(868) je určený na detekciu prítomnosti vody pomocou sondy zabudovanej v miestnostiach ohrozených zaplavením
ARD912-W2(868) spolupracuje so zariadeniami kompatibilnými s bezdrôtovým systémom DAHUA
| Spolupráca: | Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA |
| Detekcia: | Voda |
| Poplachová signalizácia: | LED indikátor, Signál do poplachovej centrály |
| Rozsah frekvencie: | 868.0 ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1200 m |
| Vstupy alarmu: | ![]() |
| Napájanie: | 1 x batéria CR123A 3 V (súčasť balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 3 roky |
| Spotreba prúdu: | 28.5 µA ( max. 5.8 mA ) |
| Vybrané vlastnosti: | detekcia prítomnosti vody v priestoroch, kde hrozí riziko úniku Digitálny senzor Obojsmerná komunikácia Šifrovanie dát AES-128 Ochrana pred rušením pomocou preskakovania frekvencií zaisťuje spoľahlivý prenos Vzdialená správa Regulácia citlivosti Aktualizácia softvéru prostredníctvom cloudu Poplach vybitej batérie Meranie teploty / ochrana proti prehriatiu Tlačidlo ON/OFF LED indikátor Index of Protection: IPX5 |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | Ø 85 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
ARD912-W2(868)
Skladom

