shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ZÁSTRČKA BNC-W/SKR-RG59 KRÚTENÝ
BNC konektor krúteného páru pre koaxiálny kábel;Priemer kábla: max. 5.9 mm ;
0,41 €
S DPH
BNC konektor krúteného páru pre koaxiálny kábel
| Typ konektora: | BNCTrieda kábla |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Krútenie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Krútenie |
| Pripevňovanie vodiča: | Pájkovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 5.9 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Kov |
| Príklad použitia: | RG59 YWDX |
| Vybrané vlastnosti: | Široké pracovné pásmo Odonosť voči korózii |
| Hmotnosť: | 0.010 kg |
| Rozmery: | Ø 20 mm x 20 mm |
| Záruka: | 2 roky |
BNC-W/SKR-RG59
Skladom
