shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
GUMOVÉ TESNENIE BNC/WP*P10
V balen : 10 ks. Cena za balenie ; Typ: Tesnenie ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 7.2 mm ;
1,40 €
S DPH
Gumové tesnenie chrániace konektory pred vplyvom atmosférických podmienok.
| V balení: | 10 ks. Cena za balenie |
| Typ: | Tesnenie |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Zatlačená |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 7.2 mm |
| Materiál: | Guma |
| Vybrané vlastnosti: | Chráni pred vplyvom atmosférických podmienok |
| Hmotnosť: | 0.002 kg |
| Rozmery: | Ø 11 mm x 44 mm |
| Záruka: | 2 roky |
BNC/WP*P10
Skladom
