shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ZÁSTRČKA BNC-W/55-HAND*P10
V balen : 10 ks. Cena za balenie ; Typ konektora: BNC Trieda kábla ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 5.5 mm ;
4,23 €
S DPH
| V balení: | 10 ks. Cena za balenie |
| Typ konektora: | BNCTrieda kábla |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | ![]() |
| Pripevňovanie obrazovky: | Skrutkovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Lisovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 5.5 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Kov |
| Príklad použitia: | YAP K-60 RG59 YWDX |
| Vybrané vlastnosti: | Široké pracovné pásmo Odonosť voči korózii Veľmi jednoduchá a rýchla montáž bez použitia náradia |
| Hmotnosť: | 0.011 kg |
| Rozmery: | Ø 14 mm x 36 mm |
| Záruka: | 2 roky |
BNC-W/55-HAND*P10
Skladom

