shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ZÁSTRČKA BNC-W/SKR-PLAST*P10
V balen : 10 ks. Cena za balenie ; Typ konektora: BNC Trieda kábla ; Pripevňovanie prvkov konektora: Krútenie ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 7.2 mm ;
3,74 €
S DPH
| V balení: | 10 ks. Cena za balenie |
| Typ konektora: | BNCTrieda kábla |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Krútenie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Krútenie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 7.2 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Kov / PET |
| Príklad použitia: | RG-59 YWDX RG-6 HFEK Triset-113 |
| Vybrané vlastnosti: | Široké pracovné pásmo Odonosť voči korózii |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| Rozmery: | Ø 14 mm x 56 mm |
| Záruka: | 2 roky |
BNC-W/SKR-PLAST*P10
Skladom
