icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL APTI-H83C61-2812W - 8.3 Mpx, 4K UHD 2.8 ... 12 mm
Megapixelová kamera so senzorom 1/2.8" Sony CMOS a AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL
Rozhranie AHD / HD-CVI / HD-TVI umožňuje prenos analógového video signálu cez koaxiálny kábel v rozlíšení max. 8 Mpx (4K)
Počas prenosu nedochádza k omeškaniu a je zachovaný originálny, vysoko kvalitný obraz.
Nastavenie kamery v režime PAL umožňuje získať obraz v rozlíšení 960H
Výber príslušného formátu signálu je vykonávaný nakláňaním a držaním joysticku po dobu 5 s bez vstupu do menu OSD . Zmena signálu na NTSC v kamere spôsobí stratu obrazu v pripojenom zapisovači AHD/HD-CVI/HD-TVI
Dosah IR osvetlenia zodpovedá údajom výrobcu, závisí na okolitných podmienkach (viditelnosť - priehľadnosť vzduchu, prostredie, zafarbenie stien, napr. odrazivosť scény)
Kamera vyhovuje normám indexu ochrany IP67
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Čidlo: | 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS |
| Veľkosť matrice: | 8.3 Mpx |
| Rozlíšenie: | 3840 x 2160 - 8.3 Mpx, 4K UHD@ AHD/ HD-CVI/ HD-TVI, 15 políčok/s, 2592 x 1944 - 5 Mpx@ AHD/ HD-TVI, 20 políčok/s/ 12.5 políčok/s, 2592 x 1944 - 5 Mpx@ HD-CVI, 20 políčok/s, 2560 x 1440 - 4 Mpx@ AHD/ HD-TVI/ HD-CVI, 25 políčok/s/ 30 políčok/s, 1920 x 1080 - 1080p@ AHD/ HD-TVI/ HD-CVI, 25 políčok/s/ 30 políčok/s, 960 x 576 - 960H@ CVBS |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 60 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Objektív: | 2.8 ... 12 mm |
| Uhol záberu: | 87 ° ... 24 ° (údaje výrobcu) 84 ° ... 33 ° (naše testy) |
| Pomer signál/šum (S/N): | >50 dB |
| Video výstup: | 1 Vpp75 Ω, AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ CVBS- Pomocou OSD, vyberané prepínačom |
| Hlavné vlastnosti: | WDR - Široký rozsah dynamiky osvetlenia3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeBLC - Kompenzácia protisvetlaICR - Mechanický IR filterAGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu Automatické vyrovnávanie bielejRežim deň/noc - konfigurovateľný Sharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu |
| Menu OSD: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC/ 590 mA |
| Spotreba energie: | <= 7.1 W |
| Kryt: | Compact - Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| Rozmery: | 211 x 90 x 90 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |

