shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1801R-Z-A-27135-S2 - 8.3 Mpx, 4K UHD 2.7 ... 13.5 mm - MOTOZOOM DAHUA
Čidlo: Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 8.3 Mpx 4K UHD ; Rozlíšenie: 3840 x 2160, 4K UHD, 2880 x 1620, 2560 x 1440, 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 114 ° ... 32 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 80 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: 12 V DC ;
271,29 €
S DPH
Megapixelová kamera so senzorom Progressive scan CMOS a AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS
Rozhranie AHD / HD-CVI / HD-TVI umožňuje prenos analógového video signálu cez koaxiálny kábel v rozlíšení max. 8 Mpx (4K UHD)
Počas prenosu nedochádza k omeškaniu a je zachovaný originálny, vysoko kvalitný obraz.
Kamera vyhovuje normám indexu ochrany IP67
| Štandard: | AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ PAL |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 8.3 Mpx4K UHD |
| Rozlíšenie: | 3840 x 2160 - 8.3 Mpx, 4K UHD@ 15 políčok/s, 2880 x 1620 - 5 Mpx@ 25 políčok/s, 2560 x 1440 - 4 Mpx@ 25 políčok/s, 1920 x 1080 - 1080p, 960 x 576 - 960H, PAL |
| Video výstup: | AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ CVBS, 1 Vpp/ 75 Ω |
| Objektív: | 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom, AutoFocus |
| Uhol záberu: | 114 ° ... 32 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 80 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón Podpora audia po koncentrickom kábli - iba HD-CVI |
| Hlavné vlastnosti: | Objektív motozoom - AutoFocus WDR - 120 dB - Wide Dynamic Range2D-DNR, 3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeF-DNR (Defog) - Redukcia šumov spojených s atmosférickými zrážkamiBLC - Kompenzácia protisvetlaHLC - Kompenzácia silného (bodového) svetla D-ZOOM - digitálny zoom : 4x Automatické vyrovnávanie bielejICR - Mechanický IR filterAGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu Konfigurovateľné zóny súkromiaMirror - Zrkadlový odraz obrazu Sharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu |
| Menu OSD: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC/ 890 mA |
| Spotreba energie: | <= 10.6 W |
| Kryt: | Compact, Kovová |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.57 kg |
| Rozmery: | 210 x 90 x 90 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |

