shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1500R-Z-IRE6-A-2712-S2 - 5 Mpx 2.7 ... 12 mm -MOTOZOOM-DAHUA
Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 5 Mpx ; Rozlíšenie: 2880 x 1620 @ HD-CVI, 2560 x 1440 @ AHD / HD-CVI / HD-TVI ; Uhol záberu: 107 ° ... 34 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 60 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: 12 V DC ;
185,13 €
S DPH
Megapixelová kamera so senzorom 1/2.7" CMOS a AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL
Rozhranie AHD / HD-CVI / HD-TVI umožňuje prenos analógového video signálu cez koaxiálny kábel v rozlíšení max. 8 Mpx (4K UHD)
Počas prenosu nedochádza k omeškaniu a je zachovaný originálny, vysoko kvalitný obraz.
Kamera vyhovuje normám indexu ochrany IP67
| Štandard: | AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ PAL |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2880 x 1620 - 5 Mpx@ HD-CVI- 25 políčok/s: Aspect Ratio 16 : 9, 2560 x 1440 - 4 Mpx@ AHD/ HD-CVI/ HD-TVI- 25 políčok/s1920 x 1080 - 1080p@ HD-CVI- 25 políčok/s960 x 576 - 960H@ PAL |
| Video výstup: | AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ CVBS, 1 Vpp/ 75 Ω |
| Objektív: | 2.7 ... 12 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | 107 ° ... 34 ° (údaje výrobcu) 102 ° ... 35 ° @ HD-CVI(naše testy) 90 ° ... 31 ° @ AHD/ HD-CVI(naše testy) |
| Pomer signál/šum (S/N): | >65 dB |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 60 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón - iba HD-CVI |
| Hlavné vlastnosti: | Objektív motozoom - Kamera nemá funkciu autofocus D-WDR - Wide Dynamic Range2D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeAnti-Flicker - Technológia eliminujúca oči unavujúci efekt mihotania obrazu BLC - Kompenzácia protisvetlaHLC - Kompenzácia silného (bodového) svetla AGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu ICR - Mechanický IR filterZóny súkromia - max. 8Mirror - Zrkadlový odraz obrazu Automatické vyrovnávanie bielejSharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu |
| Menu OSD: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC/ 820 mA |
| Spotreba energie: | <= 9.8 W |
| Kryt: | Compact, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| Rozmery: | 210 x 90 x 90 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
HAC-HFW1500R-Z-IRE6
Skladom

