shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW2501TU-Z-A-27135-S2 - 5 Mpx 2.7 ... 13.5 mm -MOTOZOOM-DAHUA
Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 5 Mpx ; Rozlíšenie: 2880 x 1620 iba HD-CVI, 2560 x 1440, 1920 x 1080 iba HD-CVI ; Uhol záberu: 113 ° ... 31 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 80 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón ; Napájanie: 12 V DC ;
293,82 €
S DPH
Megapixelová kamera so senzorom 1/2.7" CMOS a AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL
Zmeny štandardu sú uskutočňované prostredníctvom konfiguračných prepínačov
Rozhranie AHD / HD-CVI / HD-TVI umožňuje prenos analógového video signálu cez koaxiálny kábel v rozlíšení max. 8 Mpx (4K UHD)
Počas prenosu nedochádza k omeškaniu a je zachovaný originálny, vysoko kvalitný obraz.
Kamera vyhovuje normám indexu ochrany IP67
| Štandard: | AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ PAL |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2880 x 1620 - 5 Mpxiba HD-CVI , 2560 x 1440 - 4 Mpx, 1920 x 1080 - 1080piba HD-CVI , 960 x 576 - 960H, PAL |
| Video výstup: | AHD/ HD-CVI/ HD-TVI/ CVBS, 1 Vpp/ 75 Ω |
| Objektív: | 2.7 ... 13.5 mm - Motozoom |
| Uhol záberu: | 113 ° ... 31 ° (údaje výrobcu) 110 ° ... 32 ° (naše testy) |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 80 m |
| Regulácia výkonu IR žiarivky: | Automatická |
| Audio: | Zabudovaný mikrofón - iba HD-CVI |
| Hlavné vlastnosti: | Objektív motozoom, AutoFocus WDR - 120 dB - Wide Dynamic Range3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeBLC/HLC/HLC-Pro - kompenzácia svetla pozadia / silného svetla AGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu Automatické vyrovnávanie bielejDenný/nočný režim ICR - Mechanický IR filterKonfigurovateľné zóny súkromiaF-DNR (Defog) - Redukcia šumov spojených s atmosférickými zrážkami Mirror - Zrkadlový odraz obrazu Sharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu D-ZOOM - digitálny zoom : 4 x |
| Menu OSD: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC/ 890 mA |
| Spotreba energie: | <= 10.7 W |
| Kryt: | Compact, Hliník |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.78 kg |
| Rozmery: | 244 x 90 x 90 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
HAC-HFW2501TU-Z-A-27
Skladom

