shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD22204DB-GNY - 1080p 2.8 ... 12 mm DAHUA
Čidlo: 1/2.8 " STARVIS™ CMOS ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080, 1280 x 960, 1280 x 720 ; Uhol záberu: 99 ° ... 32 ° ; Optický zoom: x 4 ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 100 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 60 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
531,00 €
S DPH
IP kamera s veľmi dobrým dekodérom s vysokým rozlíšením
Z vyššie uvedených dôvodov je perfektným riešením pre sledovacie systémy pre rozpoznávanie osôb alebo vozidiel
Vďaka používanej technológii "Starlight" stačí kamere veľmi slabé osvetlenie na získanie jasného farebného obrazu
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.8 " STARVIS™ CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p, 1280 x 960 - 1.3 Mpx, 1280 x 720 - 720p |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Objektív: | 2.8 ... 12 mm |
| Uhol záberu: | 99 ° ... 32 ° (údaje výrobcu) 91 ° ... 30 ° (naše testy) |
| Optický zoom: | x 4 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Min. osvetlenie: | 0.005 Lux(farba) 0.0005 Lux(B/W) |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | 100 °/s (vertikála) 60 °/s (horizontála) |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | 0.1 °/s ... 100 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 60 °/s (horizontála) |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 355 - Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 90 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Protokoly: | DH-SD, PELCO-D/P |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | 8 |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265/ H.264+ / H.264/ MJPEG |
| Audio: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s@ 1080p |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-TX (RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | FTP, IPv4/IPv6, Bonjour, DNS, RTCP, PPPoE, TCP/IP, NTP, RTP, RTMP, IEEE 802.1x, HTTP, HTTPS, SNMPv1/v2c/v3(MIB-2), QoS, ARP, NFS, SMB, SSL, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, RTSP, SMTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, IP Filter, QoS |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | 21.12 |
| Podpora mobilných telefónov: | Port 37777 Android: DMSSaplikácia zadarmo iOS (iPhone): DMSSaplikácia zadarmo |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Hlavné vlastnosti: | D-WDR - Wide Dynamic Range2D-DNR, 3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeEIS - Elektronická stabilizácia obrazuF-DNR (Defog) - Redukcia šumov spojených s atmosférickými zrážkamiROI - zlepšenie kvality vybraných častí obrazuBLC/HLC - kompenzácia svetla pozadia / silného svetla Detekcia pohybuKonfigurovateľné zóny súkromiaSharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu ICR - Mechanický IR filterAGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu Denný/nočný režim Analýza IVS: Inteligentná detekcia pohybu (s rozlíšením osôb a vozidiel), detekcia tváre, prekročenie línie, narušenie, detekcia prekročenia virtuálneho plotu, odhodený/chýbajúci predmet, rýchly pohyb, detekcia parkovania, detekcia zhromaždenie osôb, klasifikácia osôb a vozidiel |
| Napájanie: | PoE (802.3af), 12 V DC/ 460 mA |
| Spotreba energie: | <= 6.1 W |
| Kryt: | Speed Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, turečtina, taliančina |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Index of Protection: | IP66 |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| Rozmery: | Ø 122 x 89 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |

