icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ DS-2DE7A232IW-AEB(T5) ACUSENSE - 1080p 4.8 ... 153 mm Hikvision
IP kamera s veľmi dobrým dekodérom s vysokým rozlíšením
Z vyššie uvedených dôvodov je perfektným riešením pre sledovacie systémy pre rozpoznávanie osôb alebo vozidiel
Zabudovaná IR žiarivka umožňuje prácu v noci a objektív s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou so širokým rozsahom regulácie zorného uhlu umožňujú optimálne orezanie obrazu za všetkých podmienok
Dosah IR osvetlenia zodpovedá údajom výrobcu, závisí na okolitných podmienkach (viditelnosť - priehľadnosť vzduchu, prostredie, zafarbenie stien, napr. odrazivosť scény)
Kamera z radu AcuSense
Možnosť napájania PoE, zhodne so štandardom Hi-PoE spraví zariadenie univerzálnejším a menej náročným na inštaláciu
Pri niekoľkých modelov IP kamier, pracujúcich s rozlíšením ≥ 1920 x 1080 odporúčame použitie siete s pásmom 1Gb/s
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 960 - 1.3 Mpx 1280 x 720 - 720p |
| Skenovací systém: | Progresívny |
| Objektív: | 4.8 ... 153 mm |
| Uhol záberu: | 51 ° ... 2.6 ° (údaje výrobcu) 53 ° ... 2.4 ° (naše testy) |
| Optický zoom: | x 32 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 200 m |
| Video výstup: | ![]() |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | 240 °/s (vertikála) 200 °/s (horizontála) |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | 0.1 °/s ... 160 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 120 °/s (horizontála) |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 360 ° - stály |
| Vertikálny rozsah otáčania: | -15 ° ... 90 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | 4 |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265/ H.264+ / H.264/ MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 2 / 1 |
| Audio: | Vstup pre externý mikrofón Audio výstup Detekcia zvuku Zabudovaný reproduktor - Poplachová siréna Podpora dvojsmerného audia Digitálna redukcia šumu |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s@ 1080p |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, IEEE 802.1x, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | 19.12 |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud Android: Hik-Connectaplikácia zadarmo iOS: Hik-Connectaplikácia zadarmo |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | Port: 8000 alebo prístup cez cloud - aplikácia iVMS-4200 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 8000 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | Hlavný prúd : rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/101/ - s autorizáciou Pomocný prúd : rtsp://user:password@192.168.1.64:554/Streaming/Channels/102/ - s autorizáciou |
| Hlavné vlastnosti: | WDR - 120 dB - Wide Dynamic Range3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeEIS - Elektronická stabilizácia obrazuF-DNR (Defog) - Redukcia šumov spojených s atmosférickými zrážkamiROI - zlepšenie kvality vybraných častí obrazuBLC/HLC - kompenzácia svetla pozadia / silného svetla ICR - Mechanický IR filterParking action - nastavenie kamery do určenej polohy alebo spustenie cesty v prípade neaktivity operátora po predtým nastavenú dobu ANR - ukladanie obrazu na kartu v prípade absencie spojenia s rekordérom (porucha siete) a neskoršia synchronizácia Podpora NAS - Network Attached Storage Zóny súkromia - max. 24Detekcia pohybuSharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu Kamera je vybavená zabudovaným ohrievačom s termostatom Inteligentný systém polohovania 3D Inteligentné sledovanie objektov Funkcia aktívneho odstrašovania - Svetelný a zvukový poplach Filtrovanie falošných poplachov na základe rozoznávania osôb a vozidiel Inteligentná analýza obrazu : prekročenie línie, narušenie, detekcia vstupu do oblasti/odchodu z oblasti, odhodený/chýbajúci predmet, pokročilé funkcie zachycovania tváre - detekcia až 5 tvárí naraz |
| Napájanie: | Hi-PoE, 24 V AC(adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | <= 42 W |
| Kryt: | Speed Dome, Kovová |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Index of Protection: | IP66 |
| Hmotnosť: | 6.1 kg |
| Rozmery: | Ø 220 x 363 mm (bez držiaku) Ø 220 x 393 x 453 mm (s držiakom) |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, dánština, estónčina, fínština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, nórština, portugalčina, ruština, rumunština, srbština, slovensky, slovinsky, švédsky, turečtina, maďarčina, vietnamčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 327000238 |
| Záruka: | 3 roky |


