shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
STROPNÝ DRŽIAK KAMERY DS-1662ZJ Hikvision
Priemer úchytu: Ø 47.4 mm ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision - Speed Dome ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 500 mm ;
52,98 €
S DPH
Stropný držiak kamier.
Držiak má vstup pre kábel.
| Priemer úchytu: | Ø 47.4 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision - Speed Dome |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 500 mm |
| Hmotnosť: | 1.3 kg |
| Rozmery: | Ø 116.5 x 500 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302700180 |
| Záruka: | 3 roky |
