shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY PFA107 DAHUA
Priemer úchytu: Ø 135 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ;
28,02 €
S DPH
Možno na ňom inštalovať kamery odolné voči vandalom.
| Priemer úchytu: | Ø 135 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Rozmery: | Ø 135 x 84 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
