shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
STROPNÝ DRŽIAK KAMERY PFB220C DAHUA
Priemer úchytu: Ø 47 mm ; Kompatibilný s kamerami: DAHUA ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 767 mm ;
79,16 €
S DPH
Stropný držiak kamier.
Držiak má vstup pre kábel.
| Priemer úchytu: | Ø 47 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 767 mm |
| Hmotnosť: | 0.97 kg |
| Rozmery: | Ø 129 x 767 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
