shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY PFB300C DAHUA
Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 235.5 mm ;
46,28 €
S DPH
Stropný držiak kamier.
Určený pre guľaté kamery.
Možno na ňom inštalovať kamery odolné voči vandalom.
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 235.5 mm |
| Hmotnosť: | 0.78 kg |
| Rozmery: | Ø 133.6 x 235.5 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
