shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DLHÁ RÚRKA PFA113 DAHUA
Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 395 mm ;
59,06 €
S DPH
Rúrka spája adaptér montovaný do stropu s adaptérom kamery.
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 395 mm |
| Hmotnosť: | 1.01 kg |
| Rozmery: | Ø 53 x 420 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
| Náhrada: | BCS-RD |
