shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ADAPTÉR RÝCHLOOTÁČAVÝCH KAMIER PFA103 DAHUA
Určený pre kamery Speed Dome;Vzdialenosti montážnych otvorov: 87 mm ; Počet otvorov: 3 ; Priemer úchytu: Ø 133 mm ; Kompatibilný s kamerami: DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 14 mm ;
13,70 €
S DPH
Určený pre kamery Speed Dome
Možno na ňom inštalovať kamery odolné voči vandalom
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 87 mm |
| Počet otvorov: | 3 |
| Priemer úchytu: | Ø 133 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 14 mm |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | Ø 133 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
