icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD6CE245U-HNI - 1080p 3.95 ... 177.7 mm DAHUA
IP kamera s veľmi dobrým dekodérom s vysokým rozlíšením
Z vyššie uvedených dôvodov je perfektným riešením pre sledovacie systémy pre rozpoznávanie osôb alebo vozidiel
Zabudovaná IR žiarivka umožňuje prácu v noci a objektív s premenlivou ohniskovou vzdialenosťou so širokým rozsahom regulácie zorného uhlu umožňujú optimálne orezanie obrazu za všetkých podmienok
Dosah IR osvetlenia zodpovedá údajom výrobcu, závisí na okolitných podmienkach (viditelnosť - priehľadnosť vzduchu, prostredie, zafarbenie stien, napr. odrazivosť scény)
Pri niekoľkých modelov IP kamier, pracujúcich s rozlíšením ≥ 1920 x 1080 odporúčame použitie siete s pásmom 1Gb/s
Vďaka používanej technológii "Starlight" stačí kamere veľmi slabé osvetlenie na získanie jasného farebného obrazu
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.8 " SONY Starvis™ Back-illuminated CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 960 - 1.3 Mpx 1280 x 720 - 720p 704 x 576 - D1 |
| Skenovací systém: | Progresívny |
| Objektív: | 3.95 ... 177.7 mm |
| Uhol záberu: | 70 ° ... 1.8 ° (údaje výrobcu) 64 ° ... 1.9 ° (naše testy) |
| Optický zoom: | x 45 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 250 m |
| Pomer signál/šum (S/N): | >55 dB(AGC vypnuté) |
| Video výstup: | 1 Vpp/ 75 Ω |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | max. 300 °/s (vertikála) max. 200 °/s (horizontála) |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | 0.1 °/s ... 200 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 120 °/s (horizontála) |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 360 ° stály |
| Vertikálny rozsah otáčania: | -20 ° ... 90 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Protokoly: | Pelco-D, Pelco-P, DH-SD Automatické rozpoznávanie |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | 8 |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265/ H.264+ / H.264/ MJPEG |
| Prenosová rýchlosť (bitrate): | 448 ... 8192 kbps |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 7 / 2 |
| Audio: | Vstup pre externý mikrofón Audio výstup Podpora dvojsmerného audia Detekcia zvuku |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 1 ... 50 políčok/s- 1080p |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPoE, DDNS, FTP, IP Filter, QoS, Bonjour, IEEE 802.1x |
| WEB Server: | Zabudovaný, Zhoda s NVR |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | 16.12 |
| Podpora mobilných telefónov: | Port 37777 Android: DMSSaplikácia zadarmo iOS (iPhone): DMSSaplikácia zadarmo |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / admin |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Hlavné vlastnosti: | Inteligentné sledovanie objektov WDR - 120 dB - Wide Dynamic RangeEIS - Elektronická stabilizácia obrazuROI - zlepšenie kvality vybraných častí obrazuF-DNR (Defog) - Redukcia šumov spojených s atmosférickými zrážkami2D-DNR, 3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeBLC/HLC - kompenzácia svetla pozadia / silného svetla AGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu ICR - Mechanický IR filterDetekcia pohybuKonfigurovateľné zóny súkromia- 24 Sharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu Mirror - Zrkadlový odraz obrazu Denný/nočný režim Kamera je vybavená zabudovaným ohrievačom s termostatom Tepelná mapa - označené oblastí s rôznou intenzitou pohybu v obraze príslušnými farbamiAnalýza IVS, prekročenie línie, narušenie, odhodený/chýbajúci predmet, detekcia tváre |
| Napájanie: | PoE (802.3at), 24 V AC/ 3 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | <= 25 W |
| Kryt: | Speed Dome Kovová |
| Farba: | Biela |
| Odolná voči vandalom: | IK10 |
| Index of Protection: | IP67 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 6.59 kg (s držiakom) |
| Rozmery: | 209 x 270 x 420 mm (s držiakom) |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, arabsky, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, kórejčina, nemčina, perština, portugalčina, ruština, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |

