shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ SD4A425DB-HNY WizSense - 3.7 Mpx 5 ... 125 mm DAHUA
Čidlo: 1/2.8 " STARVIS™ CMOS ; Veľkosť matrice: 4 Mpx ; Rozlíšenie: 2560 x 1440, 2304 x 1296, 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 52 ° ... 3 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 100 m ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 240 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 160 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Audio: Vstup pre externý mikrofón, Podpora dvojsmerného audia ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC ;
1 108,00 €
S DPH
IP kamera s veľmi dobrým dekodérom s vysokým rozlíšením
Z vyššie uvedených dôvodov je perfektným riešením pre sledovacie systémy pre rozpoznávanie osôb alebo vozidiel
Zabudovaný IR prisvetľovač umožňuje monitorovanie v noci
Dosah IR osvetlenia zodpovedá údajom výrobcu, závisí na okolitných podmienkach (viditelnosť - priehľadnosť vzduchu, prostredie, zafarbenie stien, napr. odrazivosť scény)
Možnosť napájania PoE, zhodne so štandardom 802.3at spraví zariadenie univerzálnejším a menej náročným na inštaláciu
Vďaka používanej technológii "Starlight" stačí kamere veľmi slabé osvetlenie na získanie jasného farebného obrazu
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.8 " STARVIS™ CMOS |
| Veľkosť matrice: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 - 3.7 Mpx, 2304 x 1296 - 3 Mpx, 1920 x 1080 1080p, 1280 x 960 1.3 Mpx, 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 5 ... 125 mm |
| Uhol záberu: | 52 ° ... 3 ° (údaje výrobcu) 50 ° ... 3.5 ° (naše testy) |
| Optický zoom: | 25x |
| Digitálny zoom: | 16x |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 100 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | ![]() |
| Video výstup: | ![]() |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | 0.1 °/s ... 240 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 160 °/s (horizontála) |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | max. 240 °/s (vertikála) max. 160 °/s (horizontála) |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 360 ° - stály |
| Vertikálny rozsah otáčania: | -5 ° ... 90 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265/ H.264+ / H.264/ MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s- 4 Mpx |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | UDP, FTP, RTMP, IPv4/IPv6, Bonjour, DNS, RTCP, PPPoE, NTP, RTP, IEEE 802.1x, HTTPS, SNMP, TCP/IP, DDNS, UPnP, NFS, ICMP, UDP, IGMP, HTTP, SSL, DHCP, SMTP, QoS, RTSP, ARP, SAMBA, P2P, Multicast |
| WEB Server: | Zabudovaný, Zhoda s NVR |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | 21.12 |
| Audio: | Vstup pre externý mikrofón, Audio výstup Detekcia zvuku Podpora dvojsmerného audia Zhoda so štandardom AAC |
| Podpora mobilných telefónov: | Port 37777 Android: DMSSaplikácia zadarmo iOS (iPhone): DMSSaplikácia zadarmo |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Hlavné vlastnosti: | WDR - 120 dB - Wide Dynamic Range2-DNR, 3-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeDenný/nočný režim BLC - Kompenzácia protisvetlaHLC - Kompenzácia silného (bodového) svetla ICR - Mechanický IR filterKamera je vybavená zabudovaným ohrievačom s termostatom Detekcia pohybuKonfigurovateľné zóny súkromiaMirror - Zrkadlový odraz obrazu Inteligentná detekcia pohybu (s rozlíšením osôb a vozidiel) Analýza IVS: narušenie, prekročenie línie, vstup do vyznačenej oblasti, odhodený/chýbajúci predmet, rýchly pohyb, detekcia parkovania, detekcia zhromaždenie osôb, detekcia podozrivej činnosti |
| Napájanie: | PoE (802.3at), 12 V DC/ 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | <= 21.5 W |
| Kryt: | Speed Dome, Plastová |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 65 °C |
| Hmotnosť: | 2.4 kg |
| Rozmery: | Ø 171 x 170 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, španielčina, holandčina, indonézština (Bahasa), nemčina, portugalčina, ruština, rumunština, turečtina, ukrajinčina, maďarčina, vietnamčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
SD4A425DB-HNY
Skladom

