shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
IP KAMERA VONKAJŠIA RÝCHLOOTÁČAVÁ PTZ1A225-HNR-XA - 1080p 4.8 ... 120 mm DAHUA
Čidlo: 1/2.8 " Progressive Scan CMOS ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Veľkosť matrice: 2 Mpx ; Rozlíšenie: - 1080p ; Uhol záberu: 61 ° ... 2.8 ° ; Optický zoom: x 25 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 150 m ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 120 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 75 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ ; Vstupy/výstupy alarmov: 2 / 1 ; Audio: Vstup pre externý mikrofón ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Napájanie: PoE (802.3at), 12 V DC ;
1 457,23 €
S DPH
Najväčšou výhodou kamery je objektív s optickým zoomom x25, ktorý spolu s dlhým dosahom IR prisvetlenia dovoľuje až 24 hodinový dozor niekoľkostoviek metrovej oblasti bez dodatočného osvetlenia
Z vyššie uvedených dôvodov je perfektným riešením pre sledovacie systémy pre rozpoznávanie osôb alebo vozidiel
Dosah IR osvetlenia zodpovedá údajom výrobcu, závisí na okolitných podmienkach (viditelnosť - priehľadnosť vzduchu, prostredie, zafarbenie stien, napr. odrazivosť scény)
Vďaka používanej technológii "Starlight" stačí kamere veľmi slabé osvetlenie na získanie jasného farebného obrazu
Pri niekoľkých modelov IP kamier, pracujúcich s rozlíšením ≥ 1920 x 1080 odporúčame použitie siete s pásmom 1Gb/s
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 |
| Veľkosť matrice: | 2 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p 1280 x 960 - 1.3 Mpx 1280 x 720 - 720p |
| Skenovací systém: | Progresívny |
| Objektív: | 4.8 ... 120 mm |
| Uhol záberu: | 61 ° ... 2.8 ° (údaje výrobcu) 57 ° ... 3.1 ° (naše testy) |
| Optický zoom: | x 25 |
| Digitálny zoom: | x 16 |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 150 m |
| Pomer signál/šum (S/N): | >= 55 dB(AGC vypnuté) |
| Video výstup: | ![]() |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | max. 160 °/s (vertikála) max. 110 °/s (horizontála) |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | 0.1 °/s ... 120 °/s (vertikála) 0.1 °/s ... 75 °/s (horizontála) |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 360 ° stály |
| Vertikálny rozsah otáčania: | -90 ° ... 90 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Protokoly: | DH-SD, PELCO-D/P |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | 8 |
| Parkovanie (Park action): | Vyvolanie nastavenej funkcie (trasy, skenovania apod.) po nastavenej dobe nečinnosti |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ H.265/ H.264/ H.264+ / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 2 / 1 |
| Audio: | Vstup pre externý mikrofón Audio výstup Podpora dvojsmerného audia Detekcia zvuku |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 1 ... 50 políčok/s- 1080p |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, IEEE 802.1x, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP/IP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, ARP, SNMPv1/v2c/v3(MIB-2), RTCP, RTMP |
| WEB Server: | Zabudovaný, Zhoda s NVR |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | 19.12 |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Android: DMSSaplikácia zadarmo iOS (iPhone): DMSSaplikácia zadarmo |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Hlavné vlastnosti: | Inteligentný systém polohovania 3D WDR - 120 dB - Wide Dynamic RangeROI - zlepšenie kvality vybraných častí obrazuEIS - Elektronická stabilizácia obrazuF-DNR (Defog) - Redukcia šumov spojených s atmosférickými zrážkami2D-DNR, 3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obrazeICR - Mechanický IR filterKonfigurovateľné zóny súkromia- 24 BLC/HLC - kompenzácia svetla pozadia / silného svetla Detekcia zvuku Automatické vyrovnávanie bielejSharpness - Zaostrovanie kontúr obrazu AGC - Automatická regulácia zosilenia obrazu Režim deň/noc (color/b&w/auto) Analýza IVS: sledovanie objektov, prekročenie línie, narušenie, odhodený/chýbajúci predmet, detekcia tváre, zmena scénySMD PLUS – hľadanie objektu klasifikovaného ako: človek, motorové vozidlo, bezmotorové vozidlo |
| Napájanie: | PoE (802.3at), 12 V DC/ 4 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Kryt: | Kovová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP67 |
| Odolná voči vandalom: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 3.93 kg (bez držiaku) |
| Rozmery: | 153 x 161 mm x 292 mm (bez držiaku) |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
PTZ1A225-HNR-XA
Skladom


