shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BATÉRIA 12V/1.3AH-UL ULTRACELL
Kapacita akumulátora: 1.3 Ah ; Menovité napätie: 12 V ; Typ batérie: Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) ; Životnosť akumulátora: ;
10,42 €
S DPH
Vysoko kvalitný akumulátor vyrobený technológiou AGM (Absorbent Glass Mat) zaistí neporuchovosť napájania systémov neprerušovaného napájania, ako je UPS alebo núdzového napájania v poplašných systémoch, priemyselnej televízii a pod.
| Kapacita akumulátora: | 1.3 Ah |
| Menovité napätie: | 12 V |
| Nabíjací prúd batérie: | < 0.39 A |
| Typ batérie: | Bezobsluhový akumulátor AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Konektor: | Typ T1 |
| Životnosť akumulátora: | <= 5 roky |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| Rozmery: | 97 x 43 x 58 mm |
| Výrobca / Značka: | ULTRACELL |
| Záruka: | 12 mesiacov |
12V/1.3AH-UL
Skladom
