shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ŠIFROVANÉ ZÁMKY INT-SZ-GR SATEL
Spolupráca: INTEGRA ; Zaťažiteľnosť kontaktov relé pri napätí DC 24V: max. 2 A ; Hlavné vlastnosti: relé pre elektromagnetický zámok/elektrický otvárač Zelené podsvietenie kláves ;
54,50 €
S DPH
Klávesnica založená na mikroprocesovej technológii je určená na podporu poplachovej centrály.
Indikácia stavu prebieha LED a akustickými signálmi.
| Spolupráca: | INTEGRA |
| Zaťažiteľnosť kontaktov relé pri napätí DC 24V: | max. 2 A |
| Hlavné vlastnosti: | relé pre elektromagnetický zámok/elektrický otvárač vstup ovládania dverí Poplachy: klávesnicou možno vyvolať NAPADNUTIE, POŽIAR a AUX Mikro relé detekujúce neoprávnený zásah do manipulátoru LED displej zobrazujúci stav činnosti zariadenia Zelené podsvietenie kláves |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 66 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 80 x 126 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
INT-SZ-GR
Skladom
