shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
ZÓNOVÉ KLÁVESNICE INT-SF-B SATEL
Indikácia stavu prebieha LED a akustickými signálmi;Spolupráca: INTEGRA ; Zaťažiteľnosť kontaktov relé pri napätí DC 24V: max. 2 A ; Hlavné vlastnosti: Farba podsvietenia - Biela ; Farba: Čierny ;
66,38 €
S DPH
Klávesnica založená na mikroprocesovej technológii je určená na podporu poplachovej centrály
Indikácia stavu prebieha LED a akustickými signálmi
| Spolupráca: | INTEGRA |
| Zaťažiteľnosť kontaktov relé pri napätí DC 24V: | max. 2 A |
| Hlavné vlastnosti: | LED displej zobrazujúci stav činnosti zariadenia Farba podsvietenia - Biela Poplachy: klávesnicou možno vyvolať NAPADNUTIE, POŽIAR a AUX ovláda jeden oddiel v systéme Bzučiak pre akustickú signalizáciu určených udalostí systému funkcia kontroly prístupu relé pre elektromagnetický zámok/elektrický otvárač vstup ovládania dverí Mikro relé detekujúce neoprávnený zásah do manipulátoru |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 40 mA |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 93 % |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 143 x 80 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
INT-SF-B
Skladom
